Een aantal van onze leerlingen hebben de kans gekregen om een Kunst Talent Klas cursus te doen bij Breitner. De pilot van deze cursus/vooropleiding heet "Studio Breitner" en duurde vanaf januari tot half april.
De leerlingen Uma, Emily van IJburg College 1 en Sasja, Isalotte en Daniel van IJburg College 2 kregen deze kans aangeboden. Zij hebben 10 weken lang allerlei mooie, leerzame en kunstzinnige opdrachten gedaan samen met leerlingen van andere middelbare scholen uit Amsterdam (Damstede, IVKO en de CSB Amsterdam).
De cursus/vooropleiding eindigde met een prachtige expositie die door de leerlingen zelf was ingericht. Er was een toespraak van de docenten van Breitner en de leerlingen kregen uiteindelijk allemaal een certificaat uitgereikt.
Kortom; een succesvolle en mooie ervaring voor onze leerlingen.
 
Hieronder zie de promofilm van het project. Echt de moeite waard om even te bekijken.

https://vimeo.com/338863380

 

Met dank aan onze leerlingen, de docenten (Oskar en Aldo) van de Breitner Academie en de docenten van het IJburg College die dit alles hebben mogelijk gemaakt.