Onze missie staat nog steeds als een huis en staat het leren van onze leerlingen nog steeds centraal.

 

Ondertussen is onze school gegroeid en de wereld om ons heen veranderd. Waar staan wij als IJburg College nu? Wat is onze kracht en wat zijn onze uitdagingen? Hoe zorgen wij ervoor dat ons onderwijs toekomstbestendig is? Vragen waar wij ons met alle betrokkenen over hebben gebogen.

 

In het Strategisch Beleidsplan (SBP) leest u het resultaat van het proces waar wij eind 2015 in zijn gestapt. Het is een breed gedragen, toekomstgericht, strategisch beleidsplan voor de periode 2016 – 2020. Met de uitvoering van dit plan staat onze missie in 2020 nog steeds als een huis. En dus kunnen we er op rekenen dat wij onze leerlingen onverminderd zoveel mogelijk laten leren, in een leergemeenschap, over zichzelf en de wereld om hen heen.